CyberStar League

ПРАВИЛА УЧАСТІ У «ТУРНИРІ»

1.1. Ці Правила визначають порядок, умови, терміни проведення Турніру «КІБЕРСТАР ЛІГА ПО ДОТА 2» з кіберспортивної дисципліни Dota 2, надалі - Турнір; терміни і порядок отримання Призів, а також іншу інформацію, необхідну для проведення Турніру (далі – Правила). Турнір є комплексним заходом, що містить елементи змагань. Турнір не є лотереєю, азартною грою або тоталізатором. Визначення переможців проводиться відповідно до цих правил і не носить випадкового (ймовірнісного) характеру./p>

1.2. Організатором Турніру є компанія ESM.one, надалі – Організатор.

1.3. Місцем проведення Турніру є інтернет-ресурс: cyberstar.kyivstar.ua/league (надалі - Сайт). Відповідальним за розміщення контенту на Сайті є Організатор.

Сайт включає:
- основну сторінку Турніру (основна сторінка);
- сторінку заявки на участь у Турнірі (сторінка заявки або заявка);
- сторінку розміщення Правил (Правила);
- інші веб-сторінки, які можуть бути додані Організаторам Турніру в процесі його проведення.

1.4. Розміщення інформації про Турнір:
- Офіційна інформація про Турнір розміщується на Сайті.

2. Загальні правила:

2.1. Правила Турніру розміщені на Сайті.

2.2. Правила є обов'язковими для всіх учасників Турніру, а також для всіх третіх осіб, які вчиняють будь-які активні дії, прямо або побічно пов'язані з Турніром. Зазначені вимоги стосуються діяльності будь-яких осіб на Сайті та інших інтернет-ресурсах, прямо або опосередковано пов'язаних з Турніром, а також до діяльності, що відбуваються не у мережі Інтернет, але що здійснюються у зв'язку з Турніром.

2.3. Користувач Сайту - будь-яка особа, яка на Сайті проведення Турніру залишила коментарі, здійснила жест, який свідчить про те, що їй подобається будь-яке положення у Місці проведення Турніру (поставила «лайки»), розповсюдила посилання («шери») на Сайт Турніру. Користувач зобов'язаний дотримуватися цих Правил в тій частині, яка відноситься до його дій.

2.3. Участь в Турнірі або вчинення дій користувачами Сайту або третіми особами, прямо або опосередковано пов'язаних з Турніром, є беззаперечним підтвердженням згоди учасника, користувача Сайту або третьої особи з цими правилами.

3. Учасники Турніру:

3.1. У Турнірі можуть брати участь тільки громадяни України, які досягли 16-річного віку.

3.2. Участь неповнолітніх громадян України, які не досягли 18-річного віку і не визнаних повністю дієздатними, допускається тільки за наявності письмової згоди законних представників таких неповнолітніх на участь у Турнірі та вчинення дій, пов’язаних з Турніром.
Законні представники несуть повну відповідальність за дії неповнолітнього учасника.

3.3. Учасник Турніру, починаючи з основного етапу Турніру, дає згоду на використання Організатором його імені, використовуваного псевдоніма («никнейма»), зображення в якості рекламних матеріалів Турніру та з метою проведення Турніру на території України терміном на 2 (два) роки. У разі участі осіб, які не досягли 18-річного віку і не визнаних повністю дієздатними, така згода надається з письмового дозволу від законного представника.

4. Формат Турніру та етапи його проведення:

4.1. Формат гри: 5х5;

4.2. Режим гри: CM;

4.3. Етапи Турніру:

- Груповий етап - best of 1;
- Фінальний етап - best of 3 до ¼ Турніру;
- GRAND FINAL - best of 5 (1 перемога у команди з таблиці Віннер).

5. Правила проведення матчів Dota 2.

5.1. Переможцем матчу вважається команда, яка повністю знищить замок супротивника.

5.2. Дозволяється робити «Creepskip» (зупиняти гравців фісур або іншими здібностями), також дозволяється «Backdoor» всіх веж на карті.

5.3. Предмети гравця, який залишив сервер, залишаються у його героя в «бекпаке» або підлягають «тімселу». Використовувати героя можна, якщо не були продані його речі, але передавати речі іншим героям заборонено.

6. Технічна поразка:

6.1. Команда повинна прибути у повному складі до початку проведення матчу. У разі запізнення більш ніж на 15 хвилин, команді присуджується технічна поразка у першій грі. Під час проведення матчів у форматі best of 2 та best of 3 у разі запізнення на 45 хвилин команді присуджується технічна поразка.

6.2. Ігри починаються тільки в форматі 5x5 і виключно у складі заявленому на Турнір.

6.3. За використання образливої мови під час матчу команда отримує технічну поразку. Як доказ потрібно надати на розгляд суддям скріншот з образливими висловлюваннями. Поразка команді зараховується тільки після підтвердження суддею.

6.4. Якщо суддями було помічено, що командою зареєстровано понад одного складу на Турнірі, виставляється технічна поразка всім таким командам.

6.5. Команда отримує технічну поразку у грі за використання багів карти.

7. Заміни гравців.

7.1. Кожна команда може мати у складі до 7 (семи) гравців, з яких тільки 5 (п’ять) гравців можуть брати участь в матчі.

7.2. У матчі, крім гравців, можуть бути присутніми тільки офіційні судді Турніру і затверджені стрімери/со-Кастер;

7.3. Під час проведення Турніру команда не має права змінювати свій склад на Сайті;

7.4. У разі дискваліфікації гравця за порушення правил Турніру, команда не має права замінити його на іншого гравця у своєму складі на Сайті;

7.5. Етап Турніру GRAND FINAL проводиться без замін.

7.6. Всі претензії щодо порушення Правил проведення матчу приймаються під час або протягом 10-ти хвилин після закінчення матчу. Капітан команди під час матчу зобов'язаний поставити паузу і повідомити суддю про ситуацію, що склалася.

8. «Дисконнект», рестарт, паузи.

«Дисконнектом» вважається будь-який розрив мережевого з'єднання під час матчу через неполадки в системі, мережі, комп'ютері, проблем з напругою і т.п.

8.1 Якщо команда відчуває технічні проблеми, вона має право на паузи. Загальна кількість пауз не може більше двох за матч. Сумарна тривалість пауз становить не більше 4 хвилини (2 хвилини на кожну з пауз).

8.2 Команда має право на більш тривалі паузи (до 7 хвилин) за згодою суперника.

8.3. Команда, яка поставила на паузу матч, повинна пояснити причину своєму супртивнику;

8.4. Якщо після двох хвилин паузи одна з команд зняла паузу без попередження іншої команди і підтвердження з їх боку, це може розцінюватися як порушення правил. Якщо ця дія серйозно вплинула на матч, команді може бути зараховано технічну поразку за рішенням судді.

8.5. Якщо один або декілька гравців команди не можуть продовжувати гру через ненавмисний або непередбачений дисконнект, що стався:
- менш, ніж за 10 хвилин ігрового часу – матч переграється;
- якщо був зроблений First Blood – гра триває (перегравання можливе тільки за рішенням судді).

8.6. У разі перегравання матчу, гравці повинні обрати тих самих героїв, стартові предмети і лінії.

8.7. Команда має право на перегравання в разі появи проблем з вибором персонажів на початку матчу. Перегравання можливе тільки до виходу «крипів». У перествореному матчі командами обирають тих самих героїв, яких булу обрано в матчі до перегравання.

8.8 Догравати матч не в повному складі після дисконнекта одного і більше гравців не забороняється;

8.9. У матчах формату bo3/bo5 пауза між іграми не повинна перевищувати 10 хвилин. У разі проблем під час проведення матчу, тривалість пауз може бути збільшено за рішенням судді.

8.10. Кожна команда має можливість 1 раз перенести гру на іншу дату за весь період Турніру. Така команда повинна попередити суддю про таке перенесення не менш ніж за 4 години до початку матчу. Матчі фінального етапу не переносяться.

9. Приз, який надається Організатором:

9.1. Організатор виплачує приз гравцям команди-призера протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту визначення призового місця у Турнірі.

9.2. Кожен гравець команди - призера направляє зі своєї електронної адреси, вказаної ним в анкеті при реєстрації для участі у Турнірі, на електронну адресу league@esm.one свої контактні дані для зворотного зв'язку (наприклад, посилання на сторінку у соціальній мережі, номер телефону, і т.д). Організатор Турніру має право зв'язатися з кожним гравцем команди-призера за вказаними даними. Кожен учасник команди-призера надає згоду на отримання призу та банківські реквізити для перерахування грошових коштів. У разі якщо учасник не може надати свої реквізити, він надає заяву з банківськими реквізитами третіх осіб - законних представників.

9.3. Якщо при підведенні підсумків Турніру Організатору Турніру стане відома інформація про порушення командою-призером цих Правил, Організатор має право передати приз іншій команді, яка пройшла в основний етап та/або GRAND FINAL.

9.4. Якщо команда-призер Турніру відмовиться від отримання призу, Організатор передає приз команді, яка зайняла наступне місце за командою-призером, що відмовилась.

10.1. Організатор Турніру не несе відповідальності за таких обставин:
- невірно зазначені особисті або інші дані учасника Турніру;
- неможливість використання призу (нагороди) з незалежних від Організатора обставин;
- інші обставини, які не залежать від волі Організатора Турніру.

10.2. Організатор Турніру не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі втрати, пов'язані з участю у Турнірі, в тому числі, які стали результатом збоїв в телекомунікаційних і енергетичних мережах, дій шкідливих програм, недобросовісних дій третіх осіб, спрямованих на несанкціонований доступ та/або виведення з ладу програмного та/або апаратного комплексу Організатора Турніру, а також обставин непереборної сили.

11. Інші умови.

11.1. Рішення судді по будь-якій ситуації, включаючи неописані в цих Правилах, є остаточними і обговоренню не підлягають.

11.2. Організатор Турніру має право в односторонньому порядку вносити зміни до чинних Правил. Повідомлення учасників Турніру не потрібно.

11.3. Судді Турніру та їх контакти: посилання;

11.4. Офіційні стримери і со-Кастер: посилання.

11.5. Організатор мають право залучати третіх осіб для проведення Турніру.

11.6. Всі відносини і спірні питання, що стосуються Турніру, регулюються на основі чинного в Україні законодавства. Будь-які спірні питання вирішуються шляхом переговорів або в суді за місцем знаходження відповідача.

11.7. Додаткове інформування учасників про Турнір може здійснюватися шляхом розміщення відповідної інформації на Сайті.

11.8. Організатор Турніру залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з учасниками Турніру крім як у випадках, зазначених у цих Правилах.