ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «CyberStar League»

1. Загальні положення

1.1. Ці Правила визначають порядок, умови, терміни проведення Конкурсу «CyberStar League» з кіберспортивної дисципліни Dota 2, надалі - Конкурс; терміни і порядок отримання Призів, а також іншу інформацію, необхідну для проведення Конкурсу (далі – Правила). Конкурс є комплексним заходом, що містить елементи реаліті-шоу та змагань. Конкурс не є лотереєю, азартною грою або тоталізатором. Визначення переможців проводиться відповідно до цих правил і не носить випадкового (ймовірнісного) характеру.

1.2. Організатором Конкурсу є ТОВ «ЕСМ-ГРУП», надалі – Організатор.

Спонсором Конкурсу є ПрАТ «Київстар», надалі – Спонсор.

1.3. Місцем проведення Конкурсу є інтернет-ресурс: cyberstar.kyivstar.ua/league (надалі - Сайт). Відповідальним за розміщення контенту на Сайті є Організатор.

Сайт включає:
- основну сторінку Конкурсу (основна сторінка);
- сторінку заявки на участь у Конкурсі (сторінка заявки або заявка);
- сторінку розміщення Правил (Правила);
- інші веб-сторінки, які можуть бути додані Організаторам Конкурсу в процесі його проведення.

1.4. Розміщення інформації про Конкурс:
- Офіційна інформація про Конкурс розміщується на Сайті.

2. Загальні правила:

2.1. Правила Конкурсу розміщені на Сайті.

2.2. Правила є обов'язковими для всіх учасників Конкурсу, а також для всіх третіх осіб, які вчиняють будь- які активні дії, прямо або побічно пов'язані з Конкурсом. Зазначені вимоги стосуються діяльності будь-яких осіб на Сайті та інших інтернет-ресурсах, прямо або опосередковано пов'язаних з Конкурсом, а також до діяльності, що відбуваються не у мережі Інтернет, але що здійснюються у зв'язку з Конкурсом.

3. Учасники Конкурсу:

3.1. У Конкурсі можуть брати участь тільки громадяни України, які досягли 16-річного віку.

3.2. Участь неповнолітніх громадян України, які не досягли 18-річного віку і не визнаних повністю дієздатними, допускається тільки за наявності згоди законних представників таких неповнолітніх на участь у Конкурсі та вчинення дій, пов’язаних з Конкурсом.

Законні представники несуть повну відповідальність за дії неповнолітнього учасника.

3.3. Учасник Конкурсу, починаючи з основного етапу Конкурсу, дає згоду на використання Організатором та/або Спонсором його прізвища, імені, по батькові, використовуваного псевдоніма («никнейма»), зображення в якості рекламних матеріалів Конкурсу та з метою проведення Конкурсу на території України терміном на 2 (два) роки. У разі участі осіб, які не досягли 18-річного віку і не визнаних повністю дієздатними, така згода надається з дозволу від законного представника.

4. Формат Конкурсу та етапи його проведення:

4.1. Формат гри: 5х5;

4.2. Режим гри: CM;

4.3. Етапи ігор:
- Груповий етап - best of 1;
- Фінальний етап - best of 3 до 1⁄4 Конкурсу;
- GRAND FINAL - best of 5 (1 перемога у команди з таблиці Віннер).

5. Технічна поразка:

5.1. Команда повинна прибути у повному складі до початку проведення матчу. У разі запізнення більш ніж на 15 хвилин, команді присуджується технічна поразка у першій грі. Під час проведення матчів у форматі best of 3 у разі запізнення на 45 хвилин команді присуджується технічна поразка.

5.2. Ігри починаються тільки в форматі 5x5 і виключно у складі заявленому на Конкурс.

5.3. За використання образливої мови під час матчу команда отримує технічну поразку. Як доказ потрібно надати на розгляд суддям скріншот з образливими висловлюваннями. Поразка команді зараховується тільки після підтвердження суддею.

5.4. Якщо суддями було помічено, що командою зареєстровано понад одного складу на Конкурсі, виставляється технічна поразка всім таким командам.

5.5. Команда отримує технічну поразку у грі за використання багів карти.

6. Заміни гравців.

6.1. Кожна команда може мати у складі до 7 (семи) гравців, з яких тільки 5 (п’ять) гравців можуть брати участь в матчі.

6.2. У матчі, крім гравців, можуть бути присутніми тільки офіційні судді Конкурсу і затверджені стрімери/со-Кастер;

6.3. Під час проведення Конкурсу команда не має права змінювати свій склад на Сайті;

6.4. У разі дискваліфікації гравця за порушення правил Конкурсу, команда не має права замінити його на іншого гравця у своєму складі на Сайті;

6.5. Етап Конкурсу GRAND FINAL проводиться без замін.

6.6.. Всі претензії щодо порушення Правил проведення матчу приймаються під час або протягом 10-ти хвилин після закінчення матчу. Капітан команди під час матчу зобов'язаний поставити паузу і повідомити суддю про ситуацію, що склалася.

7. «Дисконнект», рестарт, паузи.

«Дисконнектом» вважається будь-який розрив мережевого з'єднання під час матчу через неполадки в системі, мережі, комп'ютері, проблем з напругою і т.п.

7.1 Якщо команда відчуває технічні проблеми, вона має право на паузи. Загальна кількість пауз не може більше двох за матч. Сумарна тривалість пауз становить не більше 4 хвилини (2 хвилини на кожну з пауз).

7.2 Команда має право на більш тривалі паузи (до 7 хвилин) за згодою суперника.

7.3. Команда, яка поставила на паузу матч, повинна пояснити причину своєму супротивнику;

7.4. Якщо після двох хвилин паузи одна з команд зняла паузу без попередження іншої команди і підтвердження з їх боку, це може розцінюватися як порушення правил. Якщо ця дія серйозно вплинула на матч, команді може бути зараховано технічну поразку за рішенням судді.

7.5. Якщо один або декілька гравців команди не можуть продовжувати гру через ненавмисний або непередбачений дисконнект, що стався:
- менш, ніж за 10 хвилин ігрового часу – матч переграється;
- якщо був зроблений First Blood – гра триває (перегравання можливе тільки за рішенням судді).

7.6. У разі перегравання матчу, гравці повинні обрати тих самих героїв, стартові предмети і лінії.

7.7. Команда має право на перегравання в разі появи проблем з вибором персонажів на початку матчу. Перегравання можливе тільки до виходу «крипів». У перествореному матчі командами обирають тих самих героїв, яких булу обрано в матчі до перегравання.

7.8 Догравати матч не в повному складі після дисконнекта одного і більше гравців не забороняється;

7.9. У матчах формату bo3/bo5 пауза між іграми не повинна перевищувати 10 хвилин. У разі проблем під час проведення матчу, тривалість пауз може бути збільшено за рішенням судді.

7.10. Кожна команда має можливість 1 раз перенести гру на іншу дату за весь період Конкурсу. Така команда повинна попередити суддю про таке перенесення не менш ніж за 4 години до початку матчу. Матчі фінального етапу не переносяться.

8. Правила проведення матчів гри «Dota 2».

8.1. Переможцем матчу вважається команда, яка повністю знищить замок супротивника.

8.2. Дозволяється робити «Creepskip» (зупиняти гравців фісур або іншими здібностями), також дозволяється «Backdoor» всіх веж на карті.

8.3. Предмети гравця, який залишив сервер, залишаються у його героя в «бекпаке» або підлягають «тімселу». Використовувати героя можна, якщо не були продані його речі, але передавати речі іншим героям заборонено.

9. Приз, який надається Організатором:

9.1. Загальний призовий фонд складає 100 000 (сто тисяч) гривень*.

Призовий фонд розподіляється наступним чином:

- 1 місце: грошові кошти в розмірі 50 000 (п’ятдесят тисяч) гривень*. Зазначена сума розподіляється між кожним з 5 (п'яти) гравців команди-призера в рівних частках.

- 2 місце: грошові кошти в розмірі 30 000 (тридцять тисяч) гривень.* Зазначена сума розподіляється між кожним з 5 (п'яти) гравців команди-призера в рівних частках.

- 3 та 4 місця: грошові кошти в розмірі 10 000 (десять тисяч) гривень за кожне місце відповідно. * Зазначена сума розподіляється між кожним з 5 (п'яти) гравців команди-призера в рівних частках.

*сума вказана без урахування податків.

9.2. Організатор виплачує приз гравцям команди-призера протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту визначення призового місця у Конкурсі.

9.3. Кожен гравець команди - призера направляє зі своєї електронної адреси, вказаної ним в анкеті при реєстрації для участі у Конкурсі, на електронну адресу league@esm.one свої контактні дані для зворотного зв'язку (наприклад, посилання на сторінку у соціальній мережі, номер телефону, і т.д). Організатор Конкурсу має право зв'язатися з кожним гравцем команди-призера за вказаними даними. Кожен учасник команди- призера надає згоду на отримання призу та банківські реквізити для перерахування грошових коштів. У разі якщо учасник не може надати свої реквізити, він надає заяву з банківськими реквізитами третіх осіб - законних представників.

9.4. Якщо при підведенні підсумків Конкурсу Організатору Конкурсу стане відома інформація про порушення командою-призером цих Правил, Організатор має право передати приз іншій команді, яка пройшла в основний етап та/або GRAND FINAL.

9.5. Якщо команда-призер Конкурсу відмовиться від отримання призу, Організатор передає приз команді, яка зайняла наступне місце за командою-призером, що відмовилась.

10. Персональні дані

10.1. Надання учасниками, які зареєструвалися на участь у Конкурсі, своїх персональних даних Організатору є згодою учасника з Правилами участі у Конкурсі. Це є поінформованим і свідомим наданням згоди такого учасника на обробку Організатором його персональних даних. У разі, якщо учасник, який зареєструвався на участь у Конкурсі, не є особою, яка має повну дієздатність, він підтверджує Організатору, що має таку згоду на обробку персональних даних, підписану його законним представником. Законні представники надають свою згоду на обробку Організатором його персональних даних особисто та/або через учасника Конкурсу, що зареєструвався для участі у Конкурсі.

10.2. В рамках Конкурсу Організатор здійснює обробку персональних даних учасників, які зареєструвалися для участі у Конкурсі, та/або їх законних представників, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, витяг, використання, передачу, знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних виключно з метою, пов'язаною з проведенням Конкурсу.

10.3. До персональних даних належать: прізвище, ім'я, по батькові, а також інші відомості, надані учасником, який зареєструвався для участі у Конкурсі, та/або його законним представником з метою пов'язаною з проведенням Конкурсу.

10.4. Згода такого учасника та/або його законного представника на обробку його персональних даних діє з моменту повідомлення персональних даних Організатору протягом календарного року з моменту, коли учасник зареєструвався для участі у Конкурсі і погодився з цими Правилами.

11. Відповідальність.

11.1. Організатор та/або Спонсор Конкурсу не несе відповідальності за таких обставин:
- невірно зазначені особисті або інші дані учасника Конкурсу; - неможливість використання призу (нагороди) з незалежних від Організатора та/або Спонсора обставин;
- інші обставини, які не залежать від волі Організатора та/або Спонсора Конкурсу.
11.2. Організатор та/або Спонсор Конкурсу не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі втрати, пов'язані з участю у Конкурсі, в тому числі, які стали результатом збоїв в телекомунікаційних і енергетичних мережах, дій шкідливих програм, недобросовісних дій третіх осіб, спрямованих на несанкціонований доступ та/або виведення з ладу програмного та/або апаратного комплексу Організатора та/або Спонсора Конкурсу, а також обставин непереборної сили.

11.3. Учасники Конкурсу, які зайняли призові місця, самостійно оплачують всі витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Конкурсі та витрати на транспортування до місця вручення Призів.

12. Інші умови.

12.1. Рішення судді по будь-якій ситуації, включаючи неописані в цих Правилах, є остаточними і обговоренню не підлягають.

12.2 Судді Конкурсу та їх контакти: (посилання на розділ);

12.3. Офіційні стримери і со-Кастер: (посилання на розділ).

12.4. Організатор мають право залучати третіх осіб для проведення Конкурсу.

12.5. Всі відносини і спірні питання, що стосуються Конкурсу, регулюються на основі чинного в Україні законодавства. Будь-які спірні питання вирішуються шляхом переговорів або в суді за місцем знаходження відповідача.

12.6. Додаткове інформування учасників про Конкурс може здійснюватися шляхом розміщення відповідної інформації на Сайті.

12.7. Організатор/Спонсор Конкурсу залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з учасниками Конкурсу крім як у випадках, зазначених у цих Правилах.